Zakład Usług Pogrzebowych Kir Częstochowa

Usługi Pogrzebowe firma KIR świadczy na rynku częstochowskim od 1990roku.
Wizerunek naszej firmy budujemy przez wiele lat na rzetelnym i uczciwym wykonaniu zleconej usługi w oparciu o zdobyte umiejętności i doświadczenie zawodowe. Zapewniamy profesjonalne usługi pogrzebowe według życzeń rodziny zmarłego - pochówek tradycyjny,a także spopielenie ciała( tzw.kremacja), na terenie całego kraju.
W trudnych chwilach gdy żegnamy kogoś nam bliskiego , podamy pomocną dłoń i udzielimy wszelkich porad.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Wspólnie z Państwem ustalimy formę pogrzebu , miejsce i termin , od ręki wydrukujemy klepsydry i na życzenie rozwiesimy, pomożemy w wyborze trumny, tabliczki , kwiatów - które dostarczymy na miejsce ceremonii, na Państwa życzenie zamówimy oprawę muzyczną (trąbka , skrzypce , orkiestra) i fotograficzną.

Z pełnym szaczunkiem obsłużymy ceremonie pogrzebową ,zapewnimy transport autokarem i busem uczestników pogrzebu , obsługujemy każdy cmentarz w Polsce. W kwestii finansowania dostosujemy się do Państwa sugesti, opcja skredytowania ceremonii do wysokosci zasiłku ZUS, KRUS, MSW).

Zorganizujemy Państwu poczęstunek popogrzebowy tzw. stypa. Nie pobieramy opłat za przechowanie urny z prochami do dnia pogrzebu i złożenie wniosku o wypłatę zasiłku pogrzebowego w ZUS/KRUS i itp.

Zadzwoń, pomożemy w trudnych chwilach.